Luxusní obývací stěny

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Luxus neznamená vydat se z peněz kvůli několika skříňkám a šuplatům se zlatým kováním, z toho vás vyvede první pohled na stránku, kde nabízíme luxusní obývací stěnu netradičních tvarů z italské produkce, inspirovanou šiknou věží v Pise. A to jsme v nabídce teprve na začátku.

Dům stojí, dekret od bytu je doma, chalupa zděděná, podnájem předplacený na celý rok dopředu. Starosti, kde uložit hlavu jsou za vámi, a proto si dopřejeme trochu luxusu. Zapomeňte na starou obří obývací stěnu po babičce. Šup s ní do kontejneru a podíváme se na luxusní obývací stěny. Luxus neznamená vydat se z peněz kvůli několika skříňkám a šuplatům se zlatým kováním, z toho vás vyvede první pohled na stránku, kde nabízíme luxusní obývací stěnu netradičních tvarů z italské produkce, inspirovanou šiknou věží v Pise. A to jsme v nabídce teprve na začátku.

Jsou tu pro vás i luxusní postele, šatní skříně a další nábytek...

Milujete knihy a toužíte po vzdušné obývací stěně s mnoha policemi? Luxusní regálová stěna v lehkém italském stylu v naší nabídce nesmí chybět stejně jako nábytek vyrobený z kvalitní dubové dýhy v přírodním odstínu. Pocit luxusu zažijete i s jednoduchou obývací stěnou Element, která má nadčasový design, vyniká vysokou kvalitou zpracování a módními barevnými odstíny. Naše luxusní obývací stěny jsou vyrobeny s citem a vždy v moderním designu.


Nejžádanější obývací stěny – buďte trendy


Můžete se ptát, jaké obývací stěny v obývacím pokoji jsou v módě. Rozhodně ne ty sestavy, které se táhnou přes celou příčku místnosti. Obývací stěny již dávno neslouží jako baňaté vitríny na všechny možné věci, které jsme neměli kde dát. Luxusní obývací stěny mají spíše designové využití s ohledem na elektroniku. Volíme takovou sestavu, která nám umožní esteticky uložit televizi, DVD přehrávač, set top box nebo starý gramofon. Jak je patrné z naší nabídky, tak výběr obývacích stěn je opravdu velký – klasika, retro, moderní tvary. Taktéž co se týče materiálu, je nabídka zajímavá – lakované lamino a MDF, laminované DTD či dubová dýha a další. Co si budeme povídat, dřevěný nábytek zapadne do každé místnosti, nechybí netradiční materiály s tvrzeným sklem...

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h