Stylové obrazy do ložnice

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Ložnice má svůj specifický charakter, a přestože zde pobýváme většinu času se zavřenými očima, tak rozhodně není na škodu tento pokoj okrášlit stylovým obrazem.

 

Stylové obrazy do ložnice

 

Ložnice má svůj specifický charakter, a přestože zde pobýváme většinu času se zavřenými očima, tak rozhodně není na škodu tento pokoj okrášlit stylovým obrazem. Ruku na srdce! Ložnice nám mnohdy neslouží jako klidová zóna, ale jako odkládací pokoj. Toho se musíme vyvarovat. Přebytečné věci odklidíme do sklepa, z oken sundáme těžké závěsy a odneseme i nevhodné textilie a spotřebiče, co vyluzují nepříjemné zvuky. Stačí pěkná a pohodlná postel, noční stolek, komoda a obrazy do ložnice.

 

Vhodné obrazy do ložnice

 

Obrazy do ložnice vybíráme srdcem a měly by skvěle ladit s nábytkem a ostatními bytovými doplňky. Do ložnice jsou vhodné decentní obrazy s akty. Svůdná linie ženského těla navodí příjemnou erotickou atmosféru. Máte-li v ložnici moderní nábytek, tak se vyvarujte obrazům s historickou tématikou a raději zvolte mírnou abstrakci. Rozhodně nic nezkazíte, když si do oddychového pokoje pověsíte vícedílný obraz třeba se západem afrického slunce. Kvalitní a výrazný obraz dokáže udělat s interiérem divy. Praktičtí lidé dávají přednost konkrétním námětům – městské uličky, zvířata či lidské postavy. Snílky přitahují zmíněné abstraktní obrazy. Pohodovou atmosféru vyvolávají obrazy s květinami, krajinky nebo romantické zátiší.

 

Obrazy do ložnice – nové trendy

 

Do ložnice jsou vhodné obrazy s klidným a neutrálním námětem. Velikost obrazů samozřejmě závisí na velikosti pokoje. Vhodnější je jeden a výrazný obraz než osadit zeď malými obrázky. Obrazy do ložnice umisťujeme do úrovně očí. Dnes jsou interiéry zařizovány v minimalistickém stylu - hodně prostoru, málo nábytku, převažují ladné a hladké linie. Tomuto trendu by mělo odpovídat i rámování obrazů. Doporučujeme dřevěné vnitřní rámy, tzv. blind rámy – nenásilná cesta přechodu obrazu na stěnu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h