Obrazy do obývacího pokoje - více jak 2000 obrazů!

 Šokující nabídka obrazů

Do obývacího pokoje si pravděpodobně nejdříve koupíte sedací soupravu, obývací stěnu, TV... Pak se posadíte do sedačky a řeknete si: něco by to ještě chtělo! Obývák působí chladně, stroze a neútulně. Pojďme to vyřešit! 

Harmonické a útulné prostředí se začne v obýváku vytvářet vhodně zvolenými barvami podlahy, stěn, sedačkou, stěnou apod. Pak přijdou na řadu vhodné doplňky jako jsou hodiny a další dekorační předměty. A co takhle obraz?

Když obraz, tak jaký?

Do každého obývacího pokoje se hodí jiný obraz. Hodně záleží na majiteli jestli vsadí na jistotu, nebude riskovat a obýváku vtiskne nevýraznou tvář. Další možností je šokovat sebe i sousedy velkým extrovertním obrazem ve výrazných barvách. Takový obývací pokoj bude jistě netradiční a šokující. Bude se vám ale na takovém místě dobře odpočívat? 

Nabízí se zlatá střední cesta. Přemýšlejte o barvách. Dodržujte základní dekorační principy - kombinujte v pokoji maximálně 3 barvy! Na T-nábytek.cz si snadno vyberete obraz požadované barvy pomocí filtru v levém sloupečku. Jste příznivci principů FENG SHUI? I pro vás máme nabídku. Vhodný motiv obrazu už vyberete dle vlastního vkusu.

Objednal jsem obraz. Do interiéru se mi nehodí. Co s tím?

Nepropadejte panice! To se může stát. Pro tyto případy nabízíme možnost vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení.

Více dotazů? Kontaktujte nás!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h