Obrazy do obývacího pokoje - více jak 2000 obrazů!

 Šokující nabídka obrazů

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Do obývacího pokoje si pravděpodobně nejdříve koupíte sedací soupravu, obývací stěnu, TV... Pak se posadíte do sedačky a řeknete si: něco by to ještě chtělo! Obývák působí chladně, stroze a neútulně. Pojďme to vyřešit! 

Harmonické a útulné prostředí se začne v obýváku vytvářet vhodně zvolenými barvami podlahy, stěn, sedačkou, stěnou apod. Pak přijdou na řadu vhodné doplňky jako jsou hodiny a další dekorační předměty. A co takhle obraz?

Když obraz, tak jaký?

Do každého obývacího pokoje se hodí jiný obraz. Hodně záleží na majiteli jestli vsadí na jistotu, nebude riskovat a obýváku vtiskne nevýraznou tvář. Další možností je šokovat sebe i sousedy velkým extrovertním obrazem ve výrazných barvách. Takový obývací pokoj bude jistě netradiční a šokující. Bude se vám ale na takovém místě dobře odpočívat? 

Nabízí se zlatá střední cesta. Přemýšlejte o barvách. Dodržujte základní dekorační principy - kombinujte v pokoji maximálně 3 barvy! Na T-nábytek.cz si snadno vyberete obraz požadované barvy pomocí filtru v levém sloupečku. Jste příznivci principů FENG SHUI? I pro vás máme nabídku. Vhodný motiv obrazu už vyberete dle vlastního vkusu.

Objednal jsem obraz. Do interiéru se mi nehodí. Co s tím?

Nepropadejte panice! To se může stát. Pro tyto případy nabízíme možnost vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení.

Více dotazů? Kontaktujte nás!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h