Moderní obývací a obývákové stěny a sestavy

Doprava zdarma kamkoliv po ČR!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Základem každého obývacího pokoje jsou obývací stěny nebo jinak obývací sestavy. Do každého bydlení se ale hodí jiný typ obývací stěny. Nabízíme moderní obývací stěny i sestavy klasického designu. Obývací stěny jsou vybírány z celosvětové produkce - hlavně z Dánska a Itálie, dále české, polské a slovenské sestavy.

Vytvořte si z obýváku pohodlné místo pro každodenní relax. U nás najdete ten největší výběr moderních obývacích stěn a sestav v ČR.

Doprava zdarma na vaši obývací stěnu

Nabízíme u všech produktů dopravu zdarma při nákupu nad 5000,- Kč. Na 99% nabízených obývacích stěn doprava zdarma platí!

Jak vybrat správnou obývací stěnu


Obývací stěny a sestavy se v minulosti vybíraly spíše podle úložného prostoru a sektorového typu a tak nebylo vyjímkou, že sestava zabírala v obýváku neprodyšně celou stěnu. V menších bytech taková stěna mohla vytvářet poněkud stísněný dojem. Dnes se při vybírání obývákové stěny volí spíše moderní vzdušnější a odlehčenější modely. Většina počítá i s místem pro TV. Výhodou jsou krásné fotografie, na kterých si snadno představíte jak bude stěna vypadat právě ve vašem obýváku.

Do každého bydlení se hodí jiná obývací stěna. Obývák je místo pro relaxaci, měl by tedy působit příjemně a útulně, někdy i reprezentativně. Výběr vhodné obývací stěny začíná už výběrem vhodné barvy stěn, souvisí s výběrem sedací soupravy a podobně. Uvádí se, že je ideální v místnosti kombinovat poue 3 barvy. Stěny do obýváku by měly obsahovat potřebný úložný prostor. Moderní jsou přirozené, vzdušné obývací stěny, které harmonicky ladí s okolním nábytkem, stěnami i podlahou.

Moderní až minimalistický styl v obýváku

Dokonalý moderní design obývacích sestav je spíše minimalistický a vychází z představy, že:

dokonalost nastává tehdy, když už není co ubrat (a ne, když není co přidat...). 

Všeho ale s mírou. Přehnaně minimalistická obývací stěna může být pro majitele i obtěžující. Minimalismem může být natolik svázán, že pak vadí jakýkoliv drobeček, odložený talířek a obývák se stává místem urputného snažení a ne přínosného odpočinku.

Respektujeme ale vaše názory a přání a v nabídce jsou obývací stěny a sestavy opravdu všech barev, velikostí a designů. Vyzkoušejte náš filtr - vyberte požadovanou barvu (nejoblíbenější je bílá, šedá), dekor (nejoblíbenější dekory jsou ořech, wenge a dub sonoma), materiál.

Přejeme vám - ať vám obývací stěny od nás spolehlivě a dlouho slouží!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h