Kvalitní plastový zahradní nábytek

Vyberte plastový zahradní nábytek - je cenově dostupný, naprosto bezúdržbový a vypadá skvěle!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Plastový zahradní nábytek pro každou zahradu

 

  • Teplé dny jsou tady a hitem letošního léta je plastový zahradní nábytek. Výběr plastového zahradního nábytku závisí na vašich finančních možnostech. Může se jednat o investice do jednoho tisíce korun nebo do několika desítek tisíc korun. Záleží na velikosti, kvalitě a vybraném materiálu. Stále platí, že při vyslovení plastový zahradní nábytek si lidé vybaví obyčejný bílý nebo zelený výlisek. To je minulost – plastový zahradní nábytek ušel velký kus cesty a zcela si nás podmanil nadčasovým designem a velkou barevností. Záleží jen na vás, zda si pořídíte levné staromódní výlisky nebo dáte přednost neotřelým a odvážným tvarům.


Plastový zahradní nábytek – široká škála barev

 

  • Přestože dřevo lépe snáší rozmary počasí, lidé upřednostňují levnější plastovou variantu. Plastový zahradní nábytek stále konkuruje dřevěnému nábytku a hitu poslední sezóny, nábytku z hliníku nebo oceli s výpletem. Dokonce se na českých zahradách objevuje v souvislosti se zahradním nábytkem litina a beton. Přes veškeré předsudky, že je plast kýč, vyhrává na celé čáře zahradní plastový nábytek. Je levný, lehký, dobře snáší rozmary počasí, takže svůj účel splní na jedničku. Ano, i u plastového zahradního nábytku nalezneme nevýhodu a tou je měkkost, zejména pokud stojí stabilně na sluníčku. Dále nevydrží velkou zátěž a časem blednou barvy. Toužíte po kvalitě? Nemusíte si připlatit! Plastový zahradní nábytek je opravdu dostupný pro každého!


Plastový zahradní nábytek – kouzelné linie a tvary

 

  • V současné době se plastový zahradní nábytek vyrábí v kombinaci ušlechtilých plastů a hliníku či oceli. Z toho vyplývá, že konstrukce je kovová a plastové jsou sedátka a opěrky. Trh nabízí plastový zahradní nábytek ve variantě, která na první pohled připomíná ratan, přestože jde o protlačovaný polyetylen, obsahující pigment. Tento materiál je odolný proti dešti, znečištění a UV záření. 
Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h