Moderní šatní skříň EXI IV s posuvnými dveřmi s moderní grafikou nabízíme ve volitelném dezénu antracit nebo bílá. Korpus skříně vyrábíme z lamina o síle 16mm, hrany lamina chrání ABS 0,5mm. Čelní panely s grafikou města jsou zavěšeny shora na hliníkových vodicích lištách a zespodu uchyceny ve spodní hliníkové vodící liště. Prostornou šatní skříň dodáváme v demontu ve 2 rozměrech (viz varianty produktu).

Prohlédněte si tuto skříň i v dalších kombinacích dezénů, u modelu EXI I s horizontálními úchytkami, nebo EXI II s vertikálními úchytkami, model EXI III vás zajisté okouzlí dveřmi se zrcadly. Šatní skříň EXI - to je 50 variant a maximum úložného prostoru.

V základu jsou korpusy osazeny horní policí v každé komoře a příčnou šatní tyčí. Další vnitřní uspořádání pro boční komory ponecháváme zcela na vaší volbě, musíte jej však vždy objednat samostatně. Volitelné příslušenství naleznete viz související produkty. V korpusech jsou předvrtané díry pro montáž doplňků. Spolu s doplňky dodáváme kompletní kování potřebné k instalaci polic nebo zásuvek.

Rozměry:
- volitelná šířka 180 cm nebo 200 cm
- hloubka 60 cm
- výška 217 cm

 
 
Barvabílá , antracitová
MateriálLamino
Skříňové dveřePosuvné
Rohová skříňne
Výška217
Hloubka60
Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h