Šatní skříně bílé

Bílá napomáhá optickému zvětšení malého prostoru!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Bílá barva je symbolem čistoty, nevinnosti. Bílá se hodí všude tam, kde by mohl nastat pocit stísněnosti. Bílá barva totiž dokáže opticky zvětšit malou místnost a to se může hodit! A to platí i s bílými skříněmi. V místech, kde je potřeba uložit hodně věcí do malého prostoru, je nutné prostor v podstatě vyplnit skříněmi. Bez bílé se zkrátka neobejdeme. 

Bílá barva a design

Není jedinou výhodou, že tato barva opticky zvětšuje. Má i další výhody - hodí se vlastně k jakékoliv jiné barvě. Barvy tmavší vedle bílé krásně vyniknou a interiér, kde se tato barva užívá ve vhodné kombinaci dokáže navodit pocit luxusu. Jakákoliv dekorace nebo bytový doplněk bude s bílou dobře fungovat. Barva se používá ve všech nábytkových stylech, hlavně v minimalistickém.

Bílá na šatní skříně

Šatní skříně někdy zaplňují velké plochy a tak je zde bílá opravdu žádoucí z důvodů popsaných výše. Většinou stačí bílé vyrobit jen krycí plochy - tedy dvířka. Perfektně se uplatní i bílé skříně se zašupovacími dveřmi. Svoji roli hraje i fakt, že bílé lamino, je lamino úplně nejlevnější.

V našem eshopu je třeba se prokliknout na detail produktu a vybrat vhodnou variantu - v tomto případě tedy bílý dekor.

Rádi vám poradime s výběrem bílé šatní skříně. Kontaktujte nás :-)

Doporučujeme bílé obývací stěny, bílé postele, kompletní nabídka skříní do ložnice.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h