Šatní skříně s posuvnými dveřmi | chtějte posuvné dveře

Vyberte posuvné dveře - ušetříte místo! Využijte dopravy zdarma!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Šatní skříně s posuvnými dveřmi patří mezi architekty, designéry i zákazníky mezi oblíbený nábytkový element. Důvody jsou zřejmé.

  • Ceny šatních skříní klesly na velmi dostupnou úroveň 
  • Využitím posuvných dveří odpadá nutnost mít před skříní hromadu prostoru nutnou k otevření klasických šatních dveří
  • Skříně s posuvnými dveřmi dobře vypadají a plně zapadají do konceptu moderního a pohodlného bydlení

Jak vybrat šatní skříň s posuvnými dveřmi?

Začínáme umístěním. Vymyslete vhodná místa a ty pečlivě přeměřte. Promyslete, co vše potřebujete ve skříni uložit. Co se výbavy skříně týká, na výběr jsou desítky možností vybavení. Mezi ty nejzákladnější patří šatní tyč, police a šuplíky.

Osvětlení v šatní skříni

Doporučujeme skříň vybavit nějakým osvětlením, které se sepne například odsunutím dveří - je to super pořádně vidět do skříně.

Hloubka skříně

Dle množství šatů a kabátů odhadneme délku šatní tyče a množství potřebných polic. Výhodné je využít při oblékání zrcadlo. Hloubka šatní skříně s posuvnými dveřmi je většinou 60 cm, ještě lépe 65 cm. Posuvné dveře přecejen trochu místa hloubky skříně zaberou a při hloubce skříně 60 cm už posuvné dveře mírně "drhnou" o šaty zavěšené na šatní tyči. V případě, že toužíte po skříni, kde budete ukládat jen složené oblečení, stačí hloubka menší.

Design šatní skříně s posuvnými dveřmi

Skříně nabízíme v nepřeberném množství dekorů a barev. Platí pravidlo o používání maximálně 3 barev v jedné místnosti. Do menších místností určitě volte světlejší dekory nebo nejlépe čistě bílé. Moderní jsou skříně, kde posuvné dveře jsou vyrobené například z profilů z eloxovaného hliníku.

Jak poznám kvalitní skříň s posuvnými dveřmi?

Podle obrázku nepoznáte:-). Možná nepoznáte ani v prodejně. Kvalitní skříň dělá kvalitní její výdrž. Výdrž kování, které zabezpečuje posunování dveří. Zkuste nám trochu důvěřovat. Nabízíme pouze kvalitní skříně. Záleží nám na spokojenosti zákazníka..

Montáž skříně

Nabízíme kompletní servis. U každé skříně najdete políčko montáž skříně. Víte předem kolik montáž stojí. Vyberte a čekejte tým zkušených pracovníků, kteří rozumí řemeslu a skříň tak namontují opravdu kvalitně a v krátkém čase.

Vyberte šatní skříně s posuvnými dveřmi a využijte dopravy zdarma!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h