Šatní skříně se zrcadlem aneb zrcadlové skříně

Ať už se potřebujete dobře vidět nebo opticky zvětšit místnost, šatní skříně se zrcadlem přijdou vhod!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Kdy využít šatní skříně se zrcadlem?

Jak už píšeme v úvodu kategorie, zrcadlo se hodí všude tam, kde potřebujeme zkontrolovat svůj zevnějšek nebo tam, kde je třeba místnost opticky zvětšit.

Zrcadlo se nejčastěji lepí na posuvné dveře skříně - ty najdete přímo zde: šatní skříně s posuvnými dveřmi se zrcadlem. Můžeme ale najít i variantu, kde se zrcadlo nalepí na klasicky otevíravé dveře. Musíme jen dávat pozor při otevírání, aby se sklo nerozbilo. Dveře se zrcadlem jsou těžší a je dobré použít více pantů. Výhodou tohoto řešení je, že můžeme nastavit úhel otevření, což může být pro někoho dost praktické.

Jak se zrcadlo řeší?

Existuje více řešení. Nejobvyklejší je nalepit zrcadlo tloušťky 3 mm na stávající dveře skříně. Jak už se zmiňujeme výše i tak je zrcadlo dost těžké a na dvířko by se mělo použít více pantů. Nebo použít pouze úzký pruh zrcadla. Další možností je, že se zrcadlo také nalepí na nějakou desku a společně se vloží do rámu dveří posuvné skříně. Při tomto řešení není problém osazovat větší zrcadlové plochy.

Když zrcadlo tak vodorovný pruh nebo svislý?

Určitě záleží na zákazníkovi, pokud se ale v zradle chcete vidět celí, tak určitě pruh svislý.

A co osvětlení?

Ano, vyrábějí se lampičky, respektive svítidla, která se montují na vrch skříně a pěkně osvětlují prostor před zrcadlem. Nezbývá, než doporučit!

Kompletní nabídka šatních skříní nebo přímo skříní s posuvnými dveřmi.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h