Dřevěné šatní skříně | šatní skříně z masivu

Stejně jako Felix Holzmann hledal v jednom svém představení aluminiový klíček z aluminia, nabízíme dřevěné šatní skříně vyrobené z masivu :-)

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

I když se materiály na výrobu nábytku neustále vyvíjí a mění, dřevo vždy bylo, je a bude nezastupitelný materiál. Dřevěný nábytek je stále u zákazníků velmi oblíbený z důvodů: přírodní původ, vůně, nezaměnitelný vzhled, příjemný na omak i svým vzhledem, každý kus je v podstatě originál. Ani ne v podstatě - on je opravdu každý kousek nezaměnitelný. Je to jako s otisky prstů u člověka - každý je naprosto jedinečný. Každá dřevěná skříň také.

Výběr dřeva

Výběr dřeva probíhá za striktních podmínek, aby se ke každému zákazníkovi dostala pouze kvalitní masivní skříň. Jsme hrdí na to, že reklamace námi prodávaných skříní nepřesahuje 0,1 % a děláme vše proto, aby to tak zůstalo.

Proč nemají skříně z masivu rovná dvířka?

Každá větší deska z masivu (spárovka) je slepená z malých proužků dřeva. Každý takový proužek má snahu se kroutit trochu jiným směrem. (Doma máte trochu jinou vlhkost, než v továrně a i doma máte rozdílnou vlhkost například v létě a jinou v zimě. V případě výroby korpusu to nevadí, protože je každá deska  konstrukčně spojena se zbytkem skříně a to eliminuje kroucení nebo chcete-li pracování dřeva. V případě dvířek je to ale horší. Ta jsou ke skříni přichycena pouze v místě pantů. Proto se na dvířka používá tzv. rámová konstrukce (je to na obrázcích vidět - do frézovaného dřevěného rámu se vloží také frézovaná masivní kazeta). Takový design zkrátka k masivu patří. Pokud toužíte po rovných dvířkách z masivu, je třeba volit dýhu. (dýha je tenký plátek masivnáho dřeva nalepený na nějaké jádro - nejčastěji dřevotřísku).

Máme pro vás i postele z masivu.

Kam se hodí dřevěné skříně z masivu?

Dřevěné skříně skvěle zapadnou do harmonických, spíše vesničtějších designů, všude tam, kde mají lidé blízko k přírodě. Také je třeba počítat s tím, že každé světlé dřevo časem tmavne. Klasickou chybou je, že třeba z boku skříně lidé přistaví například pohovku. Po 2 letech si to rozmyslí, po odnesení ale zůstane na skříni světlejší místo. Existuje na trhu mnoho nátěrů, které se tomuto snaží zamezit. Žádný ale nefunguje na 100 %.

Kompletní nabídka šatních skříní nebo přímo skříní s posuvnými dveřmi.

Nabídka skříní z masivu

Prozkoumejte naši nabídku skříní z masivu! Doprava je zdarma, objednat můžete i výnos a montáž. Rádi vám poradíme! K nejprodávanějším patří šatní skříně z borovice.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h