Moderní šatní skříně do ložnice s dopravou zdarma

Šokující nabídka šatních skříní vhodných nejen do ložnice! Doprava zdarma nad 5000,-!

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Šatní skříně - důležitý pomocník pro ukládání tolik potřebných věcí jako je například oblečení.  

Jak vybrat šatní skříň nejen do ložnice?

Výběr vhodné skříně do ložnice není nic, co by jste měli brát na lehkou váhu. Ložnice je místo, kde budete trávit značné množství času a tak je důležité, aby skříně vypadaly hezky, celá ložnice působila útulně a hlavně uložené věci ve skříni byly perfektně organizovány.

Skříně v ložnici budou patřit plochou i objemem mezi největší kusy nábytku místnosti. A tak výběr skříně velmi ovlivní celkový dojem z ložnice. Ujistěte se, že vybraná skříň splňuje svojí velikostí vaše požadavky na množství věcí, které potřebujete uskladnit. Počítejte s tím, že když nevlastníte zrovna ložnici, ve které by se dalo tančit a vyberete příliš velikou skříň, bude ložnice vypadat logicky ještě menší. Mohli byste mít i úplně stísněný pocit.

Jakou barvu skříně?

Co se barvy skříně týká: pokud kupujete celou sestavu ložnice najednou, řešíte "problém" komplexně. Pokud kupujete třeba jen skříň, musíte dbát na to, aby její vzhled ladil s okolním nábytkem jako je postel, komody a podobně... V tomto případě nesledujete jen barvu nábytku, ale i jeho styl a snažíte se samozřejmě styl nové skříně napodobit a přizpůsobit stylu stávajícího nábytku.

Mějte na paměti, že tmavá barva skříně (např. černá) malou místnost opticky ještě zmenší! Naopak nábytek bílé barvy je v malých místnostech přínosem!

Využijte našeho filtru a vyberte skříň dle požadované barvy, funkce nebo dekoru. 

Skříň do ložnice by měla být především praktická!

Určitě je super naslouchat radám zkušeného designéra. Pozor ale na takové, kteří se starají pouze o design. Šatní skříně by měly být v první řadě praktické! Promyslete tedy kolik šatů budete věšet (pak se vám bude hodit šatní skříň bez polic - jen se šatní tyčí) a kolik jich budete potřebovat ukládat ve složeném stavu (na police nebo do šuplíků).


Pamatujte, že ve skříních v ložnici nemusí být uloženo jen oblečení. Pokud vyberete správnou skříň (správný typ), můžete pohodlně uložit i jiné věci - šperky, sezónní boty, klobouky a mnoho dalšího. Typy skříně dle možnosti ukládání věcí se mohou rozlišit na:


Dle možnosti otevírání se skříně do ložnice mohou rozdělit na:


Ochotně Vám poradíme s výběrem vhodné šatní skříně právě do té vaší ložnice. Kontaktujte nás:-)


Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h