Moderní svítidla a osvětlení do obývacího pokoje

Vyberte to správné svítidlo pro váš lepší obývací pokoj!

Kompletní nabídka svítidel.

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Pokud už jste někdy řešili osvětlení v nějaké místnosti, určitě víte, jakou má moc. Stačí si chvilku se světly hrát a začnou se dít divy. Jen výměnou žárovky nebo natočením do jiného místa se naprosto změní atmosféra celé místnosti. A jakou atmosféru chcete vytvořit v obýváku vy?

Jak vybrat svítidlo do obývacího pokoje

Naprostá většina zákazníků řeší kolik svítidlo stojí a jaký má design. Druhotné bývá jak svítidlo svítí, jaký používá světelný zdroj, jakou dokáže dané svítidlo vytvořit atmosféru a z toho vyplývá jak bude obývací pokoj útulný, tedy jak se v něm budeme cítit.

Nebylo by lepší otázku jak vybrat svítidlo do obývacího pokoje postavit obráceně? Tedy nejdříve zkoumat naše potřeby. Vytvořit z obývacího pokoje místo k harmonickému odpočinku. Zaměřit se na místa, kde si třeba budu chtít číst (stojací lampy). Místa, kde mi půjde více o vhodnou atmosféru, než o množství světla. Z takového přemýšlení snadno vyplyne, jestli potřebujete svítidlo spíše nástěnné nebo stropní. Zvláštním druhem stropních i nástěnných svítidel jsou svítidla přisazená. Z logiky věci vyplývá, že nástěnná slouží spíše k vytvoření atmosféry a stropní spíše pro plošné svícení. Toto nemusí platit na 100%, záleží na vás...

Vyberte to správné svítidlo právě pro váš obývací pokoj. Přejeme šťastnou ruku :-)

S dotazy nás kontaktujte a hlavně žádný stres! Když se vám doručené svítidlo nebude líbit, máte možnost do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy a svítidlo jednoduše vrátit.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h