Vánoční osvětlení

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Vánoční osvětlení na každý stromeček 

Nejen u módy zaznamenáváme každý rok nové trendy, to samé se týká i vánoční výzdoby. Vánoční osvětlení se každoročně mění, trh přináší nové kouzelné dekorace. Nelze se potom divit, že každý rok utratíme za vánoční ozdoby tisíce korun. Pro zajímavost trendy je bílá barva, ta je velice populární u umělých stromků, neboť připomíná zmrzlý a zasněžený jehličnan. Přestože se ukazuje, že lidé nezapomínají na tradice a raději si koupí živý stromeček.  Umělé stromky pomalu a jistě ustupují do pozadí. Tak jako klasické světelné řetězy, které již delší dobu válcuje LED vánoční osvětlení.  A nelze se tomu divit – LED technologie je bezkonkurenční – dlouhá životnost, šetříte elektrickou energii a životní prostředí.

 Vánoční osvětlení - barvy

Kromě bílé, červené a zlaté barvy je stromeček ozdoben dalšími pestrými barvami - cyklámenová a fuchsie. Vánoční osvětlení stejně jako loni i letos pofrčí ve stylovém žluto-zlatém odstínu. V případě živých stromků je pochopitelně na výsluní vintage styl. Venkovský styl se povětšinou nese ve znamení přírodních dekorací, není nutné připomínat jeho ekologickou stránku. Ohromně oblíbené jsou koblihy, slaměné hvězdy, andílci ze šustí a ušité ozdoby ve tvaru srdíčka s bílou krajkou. Zastánci minimalismu upřednostňují jednoduché bílé světélka. Tento styl se hodí zejména do precizně zařízených interiérů.

Tradiční vánoční osvětlení a ručně dělané ozdoby slaví návrat

Obyčejné plastové koule v různých velikostí z hypermarketů nás již nudí. Lidé si raději připlatí a hledají na trzích ty originální, poctivě dělané. A máte-li doma děti, tak je zapojte do výroby vlastních dekorací. Vánoční osvětlení ano, ale vlastní výrobky mnohem více potěší. Navíc k nim vaše ratolesti stejně jako vy budete mít hlubší vztah. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h