Zahradní párty stany | zahradní altánky

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Jak vybrat ten svůj mezi zahradními párty stany?

Pokud potřebujete občas přístřešek pro pořádání různých akcí, je ideální si pořídit komfortní řešení, které poskytují právě zahradní párty stany. Jde o velmi skladné a mobilní zařízení. Jestliže pořádáte menší soukromou akci či firemní večírek, na jeho postavení nepotřebujete ani stavební povolení. Zahradní párty stany si můžete pořídit na pořádání jednorázových mimořádných akcí, jako jsou oslavy narozenin, svatby, firemní rauty a bankety či venkovní umělecké vernisáže. Budou se vám hodit i na cestování nebo pro prodej na tržištích.

Správná velikost párty stanu je základem úspěchu

Při výběru pro vás vhodného zahradního párty stanu je asi nejdůležitější zvolit si tu správnou velikost. Záleží na to, pro kolik bude určen osob a jaký zahradní nábytek pro něj chcete dát. Po zvolení nejvhodnější velikosti přichází na řadu ostatní faktory, jako je celkový vzhled, barva, způsob rozložení i složení. Volba opravdu malého párty stanu může velmi negativně ovlivnit spokojenost hostů. Nejmenší zahradní párty stany mají rozměry 3 x 3 metry a jsou určeny pro pohodlí 4 až 10 lidí. Nejvíce se používá pro pořádání párty pro děti.

Pro pořádanou rodinnou oslavu či posezení s přáteli se hodí párty stany o rozměrech 4 x 4 metry pro 15 až 20 osob. Pořádáte-li větší akci pro 20 až 30 lidí, volte párty stan s velikostí 3 x 9 metrů. Pro větší firemní akce nad 30 lidí se hodí rozměrnější párty stany s minimální velikostí 10 x 10 metrů. Pokud si nejste jisti jeho vhodnou velikostí nebo chcete být raději připraveni na větší nápor hostů, můžete si pořídit i několik menších párty stanů. Zde je ale myslet na to, že se společnost rozčlení a nebudou se bavit všichni společně. Zahradní párty stany mají ale také tu výhodu, že je lze mezi sebou vzájemně propojovat. Proto tak z několika menších stanů snadno vytvoříte jeden velký zahradní párty stan.

Nůžkové stany nebo klasické párty stany

Lze zvolit zahradní párty stany klasické nebo nůžkové stany. Ty jsou snadno složitelné i rozložitelné, s jednoduchou lehkou konstrukcí. Mají větší pevnost, lepší stabilitu a vyrábí se v různých barvách. Klasické zahradní párty stany mají trochu nižší trvanlivost, jsou ale cenově dostupnější. Klasické párty stany poslouží pro menší rodinné oslavy nebo třeba jako přístřešek pro ochranu před sluncem u vašeho bazénu. Potrpíte-li si na kvalitu, zvolte párty stan s nůžkovou konstrukcí - tzv. nůžkový stan. Vždy dbejte na kvalitu zvoleného materiálu a váš komfort.

Odporúčame zahradné altánky

 

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h