Zahradní lavice

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Pohodlné zahradní lavice pro letní dny

Zahrada není jen místo pro náročnou práci, jejíž účelem je shromažďovat vysoké výnosy výpěstků, ale také slouží pro rekreaci. Velmi důležitý prvek zahradní výzdoby jsou zahradní lavičky. Koneckonců, není větší potěšení jako klidný odpočinek na pohodlné lavici ve stínu stromů obklopeni květinami a svěží zelenou trávou.  Vzhledem k tomu, že hlavním účelem zahradních laviček je odpočinek, nejlepší místo pro ně je útulné a odlehlé zákoutí, v ideálním případě - nejmalebnější roh zahrady. V zahradních prostorách s velkou plochou jsou zahradní lavice obvykle umístěny při dlouhých chodnících nebo na jejich konci.

 

Kde zahradní lavice umisťujeme 

Lavičky lze také umístit přímo na trávník, a to buď u vchodu do domu, nebo na ulici poblíž brány. Nezapomeňte však, že umístit lavičky na trávník je možné pouze v případě, že je odolný proti pošlapání (aby se tomu zabránilo, použijte geo-rám nebo speciální ochranné mříže). V letních dnech zahradní lavice by měly být umístěny pod korunou stromu, a na podzim - na slunci. Velmi útulné prostředí pro lavice nabízí živý plot se zeleným obloukem nebo pergola. Pakliže má vaše zahrada malý rybník, fontánu či vodopád, lavičky musíte umístit vedle nich, kde budou v parném vedru nenahraditelné.  

 

Vybíráme zahradní lavice

Při výběru zahradních laviček zvažte krajinný design vašeho zahradního pozemku a zahrady, materiál (vzhled, jakost) a samozřejmě zde hraje velkou roli vaše estetické cítění. V závislosti na možnosti pohyblivosti jsou lavičky rozděleny na stacionární a mobilní, podle materiálu použitého při jejich výrobě - dřevo, plast, kované a kamenné. Nejjednodušší a cenově nejvýhodnější volbou jsou plastové lavičky, avšak nevtvoří takovou pohodu jako zahradní lavičky vyrobené z masivu. Trh nabízí i kombinace několika materiálů (například kovu a dřeva nebo kamene a dřeva) vypadají velmi krásně a organicky. 

 

Využijte i nabídky zahradních lavic na t-zbozi.cz nebo t-stany.cz

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h