Zahradní lehátka

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Zahradní lehátka a nábytek již dávno neznamená pouze jednoduché posezení. Často dnes jde i o vybavení vhodné k pohodlnému pobytu u bazénu, ke slunění během léta, dětský nábytek a kousky vhodné pro stolování. Pokud si zvolíte zahradní nábytek a pěkná zahradní lehátka ze stejného materiálu i v jednotném stylu, docílíte vkusného a elegantního vzhledu vaší zahrady. Můžete je sladit s dalšími doplňky s materiály, které již ve vašem exteriéru máte. Nepoužívejte příliš rozdílných prvků, v jednoduchosti je ukrytá velká síla a krása.

Jak vybrat zahradní lehátko

Ujasněte si nejdříve několik věcí. Promyslete si umístění nábytku, zda chcete stabilně umístěný nábytek nebo přesunovatelný. V tom případě volte skládací lehátka nebo lehátka na kolečkách. Zkuste promyslet i odolnost vůči povětrnostním vlivům a možnost skladování zahradního nábytku na zimu. Je třeba také znát počet osob, které budu nábytek využívat i finanční prostředky, které chcete do zahradního nábytku investovat, pak budete vědět, jak vybrat zahradní lehátko i nábytek. Podle těchto kritérií si pak zvolte vhodný typ zahradního lehátka. Rozmýšlet se můžete mezi kovovým, dřevěným zahradním nábytkem, plastovým nábytkem, ratanovým přírodním i umělým, či bambusovým vybavením.

Zahradní lehátka vám dovolí si dopřát pohodlí

Vaše zahrada nemusí být jen pouhým místem, kde se pracuje a pěstují rostliny. Měla by sloužit především k relaxaci a k vašemu odreagování se od každého pracovního dne. K tomu budete potřebovat pro dostatečné pohodlí úžasná zahradní lehátka. Pohodu na zahradě vám poskytnou nejrůznější doplňky, které jsou součástí různých zahradních sestav a setů. U bazénu určitě oceníte především zahradní lehátka a k tomu třeba malý bar. V různých částech zahrady či na terasách vám nabídnou pohodlí zahradní stoly a stolky, židle, křesla nebo lavice. Obvzláště v létě oceníte pohodlí zahradního lehátka.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h