Zahradní sestavy

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

 

Vybírejte zahradní nábytek podle kvality

 

Každý druh nábytku včetně zahradního by měl vydržet více než jednu sezónu. A to je důvod, proč doporučujeme vybírat u renomovaných prodejců. Zahradní nábytek se vyrábí ze dřeva, plastu případně z dobře povrchově ošetřeného kovu. Ukazatelem kvality je také řemeslné provedení: stabilní konstrukce, nerez kování, galvanizované šroubové spoje, musí být ergonomicky tvarovaný a polstrovaný. Komfort zajistí vícestupňové polohování opěradla. Pokud milujete velkou společnost, vyplatí se investice do většího rozkládacího stolu. Oblíbené jsou i lavice, lehátka a houpačka pro děti i dospělé.

 

Teakový zahradní nábytek

 

Pokud přemýšlíte o druhu dřeva. K nejcennějším dřevinám patří teak. Teakový zahradní nábytek je ohromně tvrdý. Jde o tropické dřevo s vysokým obsahem kaučuku a přírodních olejů, proto je navíc pevné a pružné. Bez problému se vyrovná s extrémními vnějšími vlivy – změny počasí, napadení hmyzem, dřevokaznými houbami, plísněmi, ale i celé řadě moderních chemikálií. Máte bazén? Tak to teakový zahradní nábytek oceníte, neboť mu neublíží vlhkost. Nároky na údržbu – minimální, stačí jednou za rok ošetřit teakovým olejem. Životnost až třicet let, ideální volba pro uživatele, kteří hledají snoubení moderního designu s vysokou trvanlivosti a uživatelským komfortem.

 

Kovový zahradní nábytek

 

Tento druh nábytku je velice elegantní a stylový, ale má kromě výhod i své nevýhody. Vydrží sice spoustu let, pokud ovšem není vystaven vlhkosti. Kovy korodují, a proto je třeba chránit jejich povrch - nejlepší moderní povrchovou úpravou ze speciálních polymerů, které chrání proti povětrnostním vlivům a slunečnímu záření. Další nevýhoda – tíha a chlad.  Pakliže potřebujete zahradní nábytek stále přemísťovat kov jako materiál je nevhodný. Chladu zabráníte nákupem nebo ušitím polstrů.

 

Vlastníte-li zahradu, přijde vhod automatické zavlažování

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h