Zrcadlovou šatní skříň EXI III s posuvnými dveřmi nabízíme ve volitelném dezénu dub sonoma, antracit nebo bílá. Korpus skříně vyrábíme z lamina o síle 16mm, hrany lamina chrání ABS 0,5mm. Čelní panely s hliníkovými úchyty jsou zavěšeny shora na hliníkových vodicích lištách a zespodu uchyceny ve spodní hliníkové vodící liště. Prostornou šatní skříň dodáváme v demontu ve 2 rozměrech (viz varianty produktu).

Prohlédněte si tuto skříň i s dřevěnými úchytkami u modelu EXI I nebo EXI II, model EXI IV vás zajisté okouzlí dveřmi s moderní grafikou. Šatní skříň EXI - to je 50 variant a maximum úložného prostoru.

V základu jsou korpusy osazeny horní policí v každé komoře a příčnou šatní tyčí. Další vnitřní uspořádání pro boční komory ponecháváme zcela na vaší volbě, musíte jej však vždy objednat samostatně. Volitelné příslušenství naleznete viz související produkty. V korpusech jsou předvrtané díry pro montáž doplňků. Spolu s doplňky dodáváme kompletní kování potřebné k instalaci polic nebo zásuvek.

Rozměry:
- volitelná šířka 180 cm nebo 200 cm
- hloubka 60 cm
- výška 217 cm

 

 
 
Barvabílá , antracitová
MateriálLamino
Skříňové dveřePosuvné , Zrcadlové
Rohová skříňne
Dekordub
Výška217
Hloubka60
Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h